
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо Вам необхідно удосконалити красу вашего будинку - замовляйте ковані ворота Валет. Вони чудово "виконаютьс" вашу ціль! Модель плюс ( + 3308 грн )
Ворота ковані Валет
| Профільная труба | 30 х 30 мм |
| Профільная труба | 15 х 15 мм |
| Квадрат | 12 |
| Коло | 12 |
| Коло | 8 |
| Закінчення | штамп |
| Листя | штамп |
| Піки | лиття |
| Корзина | 70 |
| Листовий метал | 1,2 мм |
Грунт та фарба Sniezka (виробництво Польща). Нанесення патини, напилення.
Ворота ковані Валет Плюс
| Профільная труба | 40 х 25 мм |
| Профільная труба | 20 х 20 мм |
| Квадрат | 14 |
| Коло | 12 |
| Коло | 8 |
| Закінчення | ковані |
| Листя | ковані |
| Піки | лиття |
| Корзина | 100 |
| Листовий метал | 1,5 мм |
Грунт та якісна фарба (виробництво Іспанія). Нанесення каучукового покриття, нанесення кольорового напилення, патина, лак.
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип изделия | Ворота |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | под заказ |
| Производитель | ПП Брама |
| Покрытие | порошкова з алюмоцинком +лак |
- Цена: 66 165 ₴

