




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ворота на сьогодні - це один з найголовніших ключових дизайну двору. Якщо Ви бажаєте його підкреслити, тоді ковані ворота Ворота-2 були створені саме для такого завдання. Модель плюс (+8483 грн)
Ворота ковані Ворота 2
| Профільная труба | 40 х 25 мм |
| Профільная труба | 15 х 15 мм |
| Квадрат (прути) | 12 |
| Квадрат (квіти) | 12 |
| Круг (ліана) | 12 |
| Коло | 8 |
| Коло | 6 |
| Смуга | 30 |
| Смуга | 25 |
| Листя | штамп |
| Вставки | лиття |
| Кулі | 30 |
| Кулі | 50 |
| Заклепки | імітація |
| Листовий метал | 1,2 мм |
Грунт та фарба Sniezka (виробництво Польща). Нанесення патини, напилення.
Ворота кованые Ворота 2 Плюс
| Профільная труба | 40 х 40 мм |
| Профільная труба | 20 х 20 мм |
| Квадрат (прути) | 14 |
| Квадрат (квіти) | 14 |
| Коло (ліана) | 12 |
| Коло | 8 |
| Коло | 6 |
| Смуга | 40 |
| Смуга | 30 |
| Листя | плазма |
| Вставки | лиття |
| Шары | 30 |
| Шары | 50 |
| Заклепки | ковані |
| Листовой металл | 1,5 мм |
Грунт та якісна фарба (виробництво Іспанія). Нанесення каучукового покриття, нанесення кольорового напилення, патина, лак.
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип изделия | Ворота |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ПП Брама |
| Покрытие | порошкова з алюмоцинком +лак |
| Цвет | под заказ |
| Вид ворот | откатные, распашные, механика, изготовление под заказ |
- Цена: 40 729 ₴


