




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ворота ковані Самбір - відмінний вибір, для тих, хто прагне виділити свій будинок хорошими і красивими воротами.
Модель плюс (+ 4865 грн)
Ворота ковані Самбор
| Профільная труба | 30 х 30 мм |
| Профільная труба | 15 х 15 мм |
| Квадрат | 12 |
| Полоса | 30 |
| Листовий метал | 1,2 мм |
| Листочки | штамп |
| Ромашки | 60 |
Грунт і фарба Sniezka (виробництво Польща). Нанесення патини, напилення.
Ворота ковані Самбор Плюс
| Профільная труба | 40 х 25 мм |
| Профільная труба | 20 х 20 мм |
| Квадрат | 14 |
| Полоса | 40 |
| Листовий метал | 1,5 мм |
| Листочки | плазма |
| Ромашки | 90 |
Грунт і якісна фарба (виробництво Іспанія). Нанесення каучукового покриття, нанесення кольорового напилення, патина, лак.
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип изделия | Ворота |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | под заказ |
| Производитель | ПП Брама |
| Покрытие | порошкова з алюмоцинком +лак |
| Вид ворот | откатные, распашные, механика, изготовление под заказ |
- Цена: 81 365 ₴

