

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ворота ковані Хром будуть прекрасним та елегантним доповненням до вашого будинку. Модель плюс ( + 5818 грн)
Ворота ковані Хром
| Профільная труба | 30 х 30 мм |
| Квадрат | 12 |
| Листя | штамп |
| Леви | без левів |
| Шари | 30 |
| Листовий метал | 1,2 мм |
| Полікарбонат | 4 |
| Накладки на засов | без накладок |
Грунт і фарба Sniezka (виробництво Польща). Нанесення патіни.
Ворота ковані Хром Плюс
| Профільная труба | 40 х 25 мм |
| Квадрат | 14 |
| Листя | лиття |
| Леви | |
| Шари | 40 |
| Листовий метал | 1,5 мм |
| Полікарбонат | 6 |
| Накладки на засов |
Грунт і якісна фарба (виробництво Іспанія).
Нанесення каучукового покриття, нанесення кольорового напилення, патіна, лак.
Ціна вказана без полікарбонату
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип изделия | Ворота |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | под заказ |
| Производитель | ПП Брама |
| Покрытие | Грунт и качественная краска (производство Испания). Нанесение каучукового покрытия, нанесение цветного напыления, патина, лак. |
| Вид ворот | откатные, распашные, механика, изготовление под заказ |
- Цена: от 62 788 ₴

